podívej se pls na můj two blog zde
a náš fan klub http://mermaidky.blog.cz


Jak už článek napovídá je to tak...BLOG SE STĚHUHE!!!!!! jde spíš o tu adresu...kvůli tomu že jak se ted Izumo vrátil je takový divný mít za adresu deidaricka.blog.cz no a tak nová adresa
http://kotetsu-izumo.blog.cz Je čistě na vás naše SB jestli chcete být SB i nadále na našem novém blogu.Jestlli jo tak napište do komentů...Jinak celý obsah tohoto blogu se stěhuje na ten new blog!!! a od ted semuž nic nedáváme!!!!!!!
je nám to líto

Kotetsu a Izumo

Duben 2009

mermaid melody ep.1 japanese

29. dubna 2009 v 14:07 | Deidarík
epizodka ale v jAponštině ...sorry , ale jinak jsem to nesehnala..

Sasuke a Sakura

29. dubna 2009 v 14:04 | Deidarík |  Sasuke a Sakura

Mermaid melody opening č.1

27. dubna 2009 v 13:53 | Deidarík |  Openingy...
moc kráásný:-)


Mermaid Melody info o seriálu

27. dubna 2009 v 13:50 | Deidarík |  Mermaid mellody-info
Photobucket - Video and Image Hosting´

Název japonsky: Mermaid Melody Pichi Pichi Pich Název anglicky: Mermaid Melody Název česky: Zpěv Mořské panny Počet epizod: 91 Žánr: romantický, drama, fantasy Rok vydání: 2003-2004 Režisér: ??? Studio:
??? Recenze: Hlavními hrdinkami tohoto příběhu jsou Lucia, Hanon a Lina. Jsou to mořské panny, ale na souši se z nich stanou normální lidské dívky. Nesmějí prozradit, že jsou mořské panny, jinak se promění v pěnu. Další mořské panny jsou: Caren, Noel, Coco, Sara a Seira. Mořských pannen je tedy celkem osm. Každá z nich vlastní perlu a ta má barvu podle národu, ze kterého pochází. Každá má tři podoby: Ve vodě jsou mořské panny, na souši jsou normální lidské dívky a díky svým perlám, které vlastní se dokáží proměnit v překrásné princezny. V podobě princezen se jejich perly promění v mikrofony a díky nim mohou zpívat. Svým zpěvem ničí své nepřátele. Jejich nepřáteli jsou holky přezdívané Dark Lovers a velí jim kluk jménem Gaito. Mořské panny je později zničí a nastoupí proti nim nový a mnohem silnější nepřítel - Mikera. Příběh začal Luciou. Když byla malá mořská panna, zachránila jednoho topícího se chlapce. Nechtíc ztrazila svou perlu a tak se ji vydala hledat na souš spolu s jejím tučňáčkem Hippem, který se také na souši umí přeměnit na lidského chlapečka. Zde potkala chlapce jménem Kaito, do kterého se časem zamilovala. Zjistila, že Kaito je ten malý chlapec, kterého kdysi zachránila. Ale naneštěstí se Kaito promění v Gaito - proti němu mají mořské panny bojovat, takže Lucia to má velmi těžké. MermaidMelody je spíše holčičí anime plný lásky, srandy a napětí. Je docela dlouhý a hodně napínavý. Podle mě příběh trošičku kopíruje Mew Mew Power. Tento anime určitě doporučuji!!! Velmi pěkně je volený soundtrack v openingu a grafika je také skvělá.


Izumo a Kotetsu obrázky.-)

26. dubna 2009 v 15:36 | Deidarík |  obrázky
http://naruto-kun.ru/wp-content/uploads/2007/11/kotetsu.jpg


Izumo_and_Kotetsu_by_Ore_sama.jpg picture by kirebaby3
http://www.narutogen.com/gallery/albums/fanart/025.jpg
Izu_and_Ko__SpecterQueen_by_one_of_.jpg picture by kirebaby3

hk1.jpg picture by kirebaby3
vlcsnap-675690.png picture by kakashidiot

Sasusaku reencuentro

26. dubna 2009 v 15:06 | Deidarík |  Reencuentro

kívačky naruto html kodem....

26. dubna 2009 v 9:45 | Deidarík |  Vylepšováky na tvůj blogís...

kívačka sasuke

tady je kod:


kívačka gaara

a html kod:


tobi-info

26. dubna 2009 v 9:41 | Deidarík |  Akatsuki
Tobi (トビ) je člen Akatsuki a nahradil v organizaci mrtvého Sasoriho. Tobi nosí oranžovou masku, která zakrývá celý jeho obličej, kromě jeho pravého oka. Tobi je velmi bezstarostný a chová se praštěně. Zatímco Tobi si velmi váží dalších členů Aakatsuki, tak často rozzlobí Deidaru, kterého oslovuje Deidaro-senpai. Deidara, který věří, že Akatsuki by měla být klidná a vážná, není spokojen s Tobim, který se chová dětinsky a přihlouple. Kisame na druhou stranu poněkud ocenuje Tobiho schopnost oživit, tak neveselou organizaci jako je ta jejich. Tobi také nenosí ochrannou čelenku své bývalé vesnice, ale je možné, že jí má za maskou.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhPoté co byl Sasori zabit v bitvě byl Tobi nedočkavý, aby nahradil Sasoriho a stal se novým členem Akatsuki. Tobi byl velmi nedočkavý, že o to poprosil Zetsu, ale Tobi má napjatý vztah s Deidarou. Nakonec Akatsuki dovolí, aby se stal členem a nahradil Sasoriho. Tobi byl pak přidělen k chycení Trojocasého démona. S Deidarovou pomocí se jim to povedlo a odtáhli Trojocasého na základnu Akatsuki. Tobi se chlubil, že jenom díky jeho Jutsu byl Trojocasý poražen.
tobi.jpgSpoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhTobi později cestoval s Deidarou na lov Uchihy Sasukeho. Deidara doufal, že jednoho dne porazí Orochimaru sám a viděl Sasukeho jako muže, který porazil Orochimaru a tak si tedy vybral náhradu. Když našli Sasukeho, tak byl Sasuke velmi rychlý a sekl Tobiho mečem. Tobi spadl, ale rychle vstal a prohlásil, že Sasukeho útok byl rychlý. Sasuke byl překvapen, jaktože ještě Tobi žije. Tobi pak se pak držel stranou když spolu Deidara a Sasuke bojovali, dokud Deidara nepotřeboval pomoc od Tobiho s rozmístěním podzemních min. Tobi chtěl uprchnout, když Deidara uvolnil své smrtící Jutsu. Byl však nakonec zachycen v Deidarově velkém výbuchu. Zetsu informoval Akatsuki o Deidarově a Tobiho smrti a Pein řekl, že někdo jako Tobi je snadno nahraditelný.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhZa krátký čas se Pein setkal s tajemnou osobou, která mu dává rozkazy. Tato osoba byl Tobi, který mluvil se zlověstným hlasem. Tobi pak odhalil Sharingan. A pak tvrdil, že je Uchiha Madara. Nakonec se potvrdilo, že tobi je Uchiha Madara. Madara už identitu Tobiho nepotřebuje a proto Tobi aspoň zatím skončil.

Překlad a význam jména

Tobi je prostě normální jméno, ale znamená také "Pracovní dělník" a "Druh ptáka".
tobi a deidara

Informace z Databooku 3

Tobi měří 175 cm a váží 55,9 kg. Věta "Tobi je dobrej kluk" se stala mezi fanoušky velmi populární. Tobi je velmi štastný a někdy docela nepřijemně štve některé členy Akatsuki. Jeho oblíbeným slovem je "Tajemství". Jeho koníčkem je doprovázez Deidaru. Prsten Akatsuki nosí na levém palci a znak na něm znamená "koule" A pokud je Tobi opravdu pravým Madarou, tak má narozeniny 24. Prosince.

Bleck what hurrts the most

24. dubna 2009 v 14:49 | Deidarík |  bleach-videa

naruto avatary

24. dubna 2009 v 14:41 | Izumo a Kotetsu |  obrázky
4.12.2008 19:15 | Avatary
hereiamnarutosasukecryskk5.pngheronaru_bejinana.pngKyuubiNaruto.pngChibi Narutonaruto51288.jpg9819395lw2to4.gif

Naruto shippuuden 012-rozhodnutí staré důchodkyně

21. dubna 2009 v 16:20 | Deidarík |  Shippuuden.ep

Shippuuden 012

Naruto movie2

21. dubna 2009 v 16:17 | Izumo a Kotetsu


Akatsuki chibi..

20. dubna 2009 v 15:12 | Deidarík |  Akatsuki


CHIBIAKATSUKI.png Chibi Akatsuki image by zodiacoracle13
kláásný
akatsuki.jpg Chibi Akatsuki image by AngelZone_photos
Chibi_Akatsukis.jpg Akatsuki image by Chibi_clig

Chibi20Deidara.jpg Chibi Deidara image by Strawberry_Flavored_Pocky


Diplomeček pro Hinatahyuuga

17. dubna 2009 v 15:24 | Deidarík |  sbéénka
nové SB Hinatahyuuga jo a jsem ráda že chtěla spřátelit no a tady je pro ni diplomek doufám že líbí:-)

Akatsuki-info

16. dubna 2009 v 15:00 | Deidarík |  Akatsuki

Akatsuki

akastsuki Akatsuki je malá organizace nejvyšší úrovně. Organizace má nanejvýš deset členů a nepřesné množství agentů. Ačkoli má slušnou síť agentů v různých vesnicích, tito jedinci jsou obvykle ovládáni nějakou technikou. Členové Akatsuki jsou všichni z třídy S, a jsou to nejhledanější a nebezpeční ninjové.
Přesná kritéria pro přijetí do skupiny jsou neznámá, ale jisté jsou mimořádné bojové schopnosti a nelítostné chování. Jedinečné rysy (genetické nebo jiné) se také zdají být běžnými faktory pro přijetí. Členové se zřídkakdy setkají osobně, místo toho komunikují přes telepatii nebo přes hvězdnou projekci. Celá skupina je viděna ve 135 dílu, kde se právě setkávají přes hvězdnou projekci. Takto se setkali naposledy před sedmi lety, kdy organizaci opustil Orochimaru.
ZetsuČlenové z Akatsuki mají jednotlivé cíle, nijak zvlášť si necení života jednotlivých členů, jde jim jen o jejich cíl. Pracují v týmech po dvou, které jsou vyvážené podle jejich schopností. (Spoiler) Členů je nyní je pouze osm, Orochimaru, Sasori (byl nahrazen Tobim) a Kakuzu jsou mrtví a Hidan je neschopný boje.
Cílem organizace je ovládnutí světa. Jejich plán je dost jednoduchý. Za prvé získat dost peněz (nevím teday na co), za druhé vyvolat války mezi vesnicemi a za třetí pomocí chycených ocasých démonů ovládnout svět.
Chyceného démona zapečetí do sochy, kterou jsme mohli vidět v díle 231 (Naruto Shippuuden 11), pomocí techniky Fuuin Jutsu: Genryuu Kyuu Fuujin (封印術・幻龍九封尽 Sealing Technique: Illusionary Dragon Nine Consuming Seals). Ve světě mangy už chytili šest démonů: Shukaku, dvouocasého démona (Nekomata), tříocasého démona a další tři neznámé.
Každý člen nosí jedinečný prsten a žádný člen nenosí prsten na stejném prstu. Každý člen nosí svůj prsten na stejném prstu, na kterém stojí na soše, když pečetí démony. Ale! Je deset prstenů a jen 8 členů, protože Orochimaru má prtsten u sebe a Kakuzův je ve Skryté Listové. Jak se zdá, prsteny mají mít nějaký zvláštní význam, ale zatím se neví jaký.

zdroj Konoha.cz

Test č.2 jak dobře znáš Sakuru

15. dubna 2009 v 14:41 | Deidarík |  Anime testy
tak tady je další odkaz na test z názvem jak dobře znáte Sakuru...
opět napište do komentů jak jste uspěli:-)

Oh! Naruto nippon -Gaara calls

13. dubna 2009 v 10:04 | Deidarík |  Oh! Naruto nippon
další videjko s rádia Oh! Naruto nippon....tentokrát je tu Gaara a budí reportérku(nevím jak se menuje) aby stávala hustý..
text...
Vzbuď se!!!
Ty ses ještě nevzbudil?
Jestli se nevzbudíš budeš spát
, navěky!!!