podívej se pls na můj two blog zde
a náš fan klub http://mermaidky.blog.cz


Jak už článek napovídá je to tak...BLOG SE STĚHUHE!!!!!! jde spíš o tu adresu...kvůli tomu že jak se ted Izumo vrátil je takový divný mít za adresu deidaricka.blog.cz no a tak nová adresa
http://kotetsu-izumo.blog.cz Je čistě na vás naše SB jestli chcete být SB i nadále na našem novém blogu.Jestlli jo tak napište do komentů...Jinak celý obsah tohoto blogu se stěhuje na ten new blog!!! a od ted semuž nic nedáváme!!!!!!!
je nám to líto

Kotetsu a Izumo

Noel info

5. února 2009 v 15:16 | Deidarík |  Mermaid mellody-info


Noel - Mermaid Princezna ze Severního ledového oceánu a držitelka je sytě modré perleťe.
Je klidná, mírná, dobrosrdečná, i přičinlivá (stejně jako Karen občas nosí brýle.Noel se mění v Aiiro pearl voice".Narodila se 13.ůnora 1986 a její sestra je Karen a je ve skupině Karen a Coco.Ráda hraje plážový volejbal


Ve třetím svazku v anglickém manga, Ai-IRO byl přeložen jako Indigo, temně modrá, ale dává větší smysl, pokud jde o charakter jeho barevné schéma, barvy mohou být založeny na duhu, ale Lucie je růžová, červená ne. ještě se uvidí, zda to bude opraveno.
Některé odkazují na Noel jméno jako Noelle, protože původně Noel je mužského jména, zatímco Noelle je ženské podobě, ale oficiální anglické překlady, stejně jako oficiální japonské romanizace používá Noel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama