podívej se pls na můj two blog zde
a náš fan klub http://mermaidky.blog.cz


Jak už článek napovídá je to tak...BLOG SE STĚHUHE!!!!!! jde spíš o tu adresu...kvůli tomu že jak se ted Izumo vrátil je takový divný mít za adresu deidaricka.blog.cz no a tak nová adresa
http://kotetsu-izumo.blog.cz Je čistě na vás naše SB jestli chcete být SB i nadále na našem novém blogu.Jestlli jo tak napište do komentů...Jinak celý obsah tohoto blogu se stěhuje na ten new blog!!! a od ted semuž nic nedáváme!!!!!!!
je nám to líto

Kotetsu a Izumo

Leden 2009

Jak se píšou jména japonsky

31. ledna 2009 v 18:21 | Deidarík |  info o postavách
うちは サスケ, Uchiha Sasuke
うずまき ナルト, Uzumaki Naruto
春野 サクラ, Haruno Sakura
はたけ カカシ, Hatake Kakashi
うみのイルカ, Umino Iruka
サイ, Sai
ヤマト,Yamato
日向ネジ, Hyuga Neji
ロック・リー, Rock Lee
テンテン, TenTen
マイト・ガイ, Maito Gai
日向ヒナタ, Hyuga Hinata
犬塚キバ, Inuzuka Kiba
油女シノ, Aburame Shino
夕日紅, Yuuhi Kurenai
奈良シカマル, Nara Shikamaru
山中いの, Yamanaka Ino
秋道チョウジ, Akimichi Choji
綱手, Tsunade
シズネ, Shizune
自来也,Jiraiya
三代目火影, Sandaime Hokage
波風ミナト, Namikaze Minato
我愛羅, Gaara
テマリ , Temari
カンクロウ , Kankurou
大蛇丸 , Orochimaru
かぐや君麻呂, Kaguya Kimimaro
多由也 , Tayuya
左近 , Sakon
次郎坊, Jirobo
鬼童丸, Kidomaru
ペイン , Pain
小南 , Konan
飛段 , Hidan
角都 , Kazuku
サソリ , Sasori
デイダラ , Deidara
トビ , Tobi
うちは イタチ, Uchiha Itachi
干柿鬼鮫 , Kisame Goshigaki
ゼツ , Zetsu

zroj konoha.cz

Naruto shippuuden 003

31. ledna 2009 v 18:16 | Deidarík |  Shippuuden.ep

třetí díl shippuudenu

naruto shippuuden 001-002

31. ledna 2009 v 18:15 | Deidarík |  Shippuuden.ep
první a druhí díl shippuudenu


Itachi-info

28. ledna 2009 v 15:45 | Deidarík |  Akatsuki

Uchiha Itachi


Uchiha Itachi se narodil 9. června, na začátku série Naruto mu bylo mezi 17-18 lety. Itachi je 175,2 cm vysoký a váží 57,1 kg. Má černé vlasy a oči, když používá Sharingan (dědičná vlastnost klanu Uchiha), tak jsou jeho oči červené. Akademii dokončil jako nejlepší student už v sedmi letech, v osmi letech ovládl Sharingan, v deseti letech se stal Chuuninem a ve třinácti byl se stal vůdcem ANBU skupiny ve Skryté Listové Vesnici. Nyní je Nukenin (ztracený ninja) a zločinec třídy S. Je členem organizace Akatsuki. Itachi ovládá Mangekyou Sharingan. Itachi řekl Sasukemu, že když bude schopen získat Mangekyou Sharingan, tak osoby, které to mohou používat, budou celkem tři.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh Uchiha Itachi opustil Listovou v době, kdy bylo Narutovi 7 let, potom co vyvraždil celý svůj klan, naživu nechal jen svého mladšího bratra Uchihu Sasukeho. Když mu bylo asi 17 let, tak už se dokonce obával i Orochimaru. Nyní je členem organizace Akatsuki. Orochimaru plánoval, že jeho tělo použije jako novou schránku pro svou duši, ale Itachiho síla neuvěřitelně vzrostla, a tak Orochimaru musel změnit svůj plán, opustil Akatsuki a jako novou schránku si vybral tělo Itachiho bratra.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhDůvod proč Itachi vyvraždil svůj klan a nechal naživu jen svého mladšího bratra, je stále nejasný. Když se ho Sasuke zeptal, odpověděl mu "Abych otestoval své 'Utsuwa'." V japonštině 'Utsuwa' (器) může znamenat "Nádoba" nebo "Kontejner," ale také to může znamenat "Schopnost" nebo "Nástroj." Orochimaru používá toto slovo, když mluví o tělu, které použije v jeho technice Fushi Tensei no Jutsu (Reinkarnace žijící mrtvoly). Proto toto slovo v Itachiho podání může znamenat cokoli kvůli spojení s Orochimaru v minulosti nebo jen, že chce otestovat svou sílu.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhTaké Sasuke vymyslel své vlastní teorie. Během boje s Gaarou Sasuke vzpomínal na svůj životní cíl: Zabít Itachiho. Sasuke věří, že ho bratr nechal naživu, protože hluboko v sobě cítil vinu za vyvraždění celého klanu. Sasuke byl nechán naživu, aby mohl zesílit, a pak potrestat Itachiho za vyvraždění klanu. Sasuke věří, že je ztělesněním Itachiho viny.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhNavzdory tomu, že je vrah celého klanu, a jako jeho nejlepší a nejbližší přítel je také vůdčím členem Akatsuki, tak Itachi není chladnokrevný vrah snažící se zabít všechny, co jim stojí v cestě. Když Sarutobi Asuma a Yuuhi Kurenai stojí mezi ním a jeho cílem (Uzumaki Naruto), nezabije Kurenai, i když má příležitost, jen ji zraní tak, aby si to pamatovala, a taky ji uvězní v jejím vlastním Genjutsu. Také mohl jednoduše zabít Kakashiho a Sasukeho, ale radši je mučil pomocí jeho Mangekyou Sharinganu, aby potvrdili jeho sílu.
Jak se zdá, tak Itachi má celkem rád svého partnera Kisameho, protože řekl, že nechce, aby se Kisame zbytečně zraněnil v boji s Kakashim. Bylo to poprvé, kdy Itachi ukazál nějakou známku citu po zmasakrování jeho klanu. Jinak má vždy stejný pohled a zdá se, že ho nic nepřekvapí nebo v něm nevyvolá emoce.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh. SASUKE věří, že ani on ani Orochimaru sami nedokáží Itachiho zabít. Dokonce i Uchiha Madara se obával Itachiho síly na tolik, že neriskoval souboj s ním a radši vyčkával, až zemře na nemoc, kterou trpěl.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhItachi nakonec umírá na zatím neznámou nemoc, ale ještě předtím předá své oční techniky Sasukemu.

Překlad a význam jména

Jméno Itachi znamená lasička. V japonské mytologii jsou lasičky špatným znamením, předzvěstí smůly a smrti.

Techniky


Sharingan
Mangekyou Sharingan (Kaleidoskopický Sharingan)
Amaterasu (Zářící nebe)
Tsukuyomi (Snící čtenář)
Kage Bunshin no Jutsu (Stínový klon)
Katon: Goukakyuu no Jutsu (Oheň: Velkolepý Fireball)
Katon: Housenka no Jutsu (Oheň: Fénixův Oheň)
Kage Bunshin Daibakuha (Stínový klon - Velká exploze)
Magen: Kyouten Chiten (Démonická iluze: Zrcadlové prohození Nebe a Země)
Suiton: Suigadan (Voda: Střela vodního tesáku
zdroj.konoha.cz

moje první sbénko-Sakura-kunoici

28. ledna 2009 v 15:38 | Deidarík |  diplomy

sasodei-videjko

28. ledna 2009 v 15:28 | Deidarík |  Akatsuki

Deidara-videa

28. ledna 2009 v 15:18 | Deidarík |  Deidara♥

klásný videjkoxD
deidara-butterfly(klásný videjkko!
a tady je deidarí č.2
další deidaraxD
další deidara-obrázky

pictíky akatsuki!!

27. ledna 2009 v 15:21 | Deidarík |  Akatsuki


tak něco o mě...

27. ledna 2009 v 15:17 | Deidarík |  o mě
No moje přezdívka je Deidarík(jsem kluk! moje nej postava je ...Deidara Kakashi...No mám rád anime a mangu.(hlavně Naruto)a písničky no a jsem ukecanej věci.
Rád jezdím na kole a Mám rád Akatsuki!!!
moje nej jídla::(jejich ale ještě trochu víc:-)
Špagety
tortilla
rajiskou omáčku
nudle
atd...
tohle je můj nej obrázek

welcome to my world!!

26. ledna 2009 v 15:22 | Deidarík |  o mě

Ahoj všichni!

můj zbrusu nový blog je tady!blog se zatím dodělává,ale během několikati dnů to tu rozjedem! to si pište!
váš:Deidarík

pictíky akatsuki(lol)

26. ledna 2009 v 15:20 | Deidarík |  Akatsuki